مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اعطای نمایندگی فروش عمده شیره انگور طبیعی اراک

با اعطای نمایندگی فروش عمده شیره های انگور طبیعی اراک و هزاوه، پخش این محصول در سراسر کشور به حد اعلای خود رسیده و میزان خرید مصرف کنندگان از این معجونها افزایش یافته است.
اکثر فروشندگان عمده و بنکداران شهری و استانی، به دنبال اخذ نمایندگی فروش محصولاتی مثل شیره جات مختلف هستند تا بتوانند با فروش مستقیم این محصولات از سمت یک شرکت یا برند، هم با شرکت مربوطه همکاری مستقیمی داشته باشند و هم میزان سودآوری آنها بواسطه مشتریانی که طالب محصولات آن برند هستند بیشتر شود. در خصوص شیره انگور، می توان گفت که تولیدی های شیره انگور همگی نمایندگی های خود را در سراسر کشور گسترده اند؛ لکن برای شیره های طبیعی دیگ پز، تاکنون چنین ساختاری پیاده نشده است.
فروشندگان این سایت در نظر دارند تا با پخش شیره جات طبیعی اراک و هزاوه از طریق نمایندگان فعال و باسابقه، این محصولات را به مصرف کنندگان سراسر کشور معرفی نموده و فرهنگ استفاده از معجونهایی مانند شیره انگور و سه شیره و چهار شیره را در میان هموطنان عزیز جا بیندازند. متاسفانه هنوز هم که هنوز است، خیلی ها با مصرف شیره جات مختلف عجین نشده اند و این، از عدم شناخت آنها از خواص این داروهای طبیعی نشات می گیرد که سایت بازار شیره ایران در نظر دارد با استقرار مراکز فروش مختلف در جای جای کشور، به این امر مهم دامن بزند.
فروشندگانی که قصد اخذ نمایندگی فروش شیره انگور یا هر شیره دیگری را در شهر یا استان خود دارند، همین اکنون می توانند با عاملین فروش سایت تماس گرفته و ضمن اخذ مشاوره های لازم درخصوص بازار کار این محصولات، قیمتها را نیز بررسی نموده و از شرایط همکاری کاملا و ریز به ریز مطلع شوند. یقینا همکاری در این عرصه، هم سود خوبی را بهمراه خواهد داشت و هم مصرف کنندگان را به شیره هایی طبیعی و سنتی خواهد رساند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید