مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و عرضه بهترین شیره انگور

شیره انگور محصولی است که از آب انگور به دست می آید. و تامین کننده برخی ویتامین ها و عناصر غذایی ضروری برای بدن می باشد که برای درمان امراض مختلف مفید می باشد.
همچنین برای زنان باردار، کودکان و نوجوانان، ورزشکارانی که ورزش سنگین انجام می دهند، اشخاصی که تحت عمل جراحی بوده اند و دچار تحلیل قوا شده اند توصیه شده است. در طب سنتی از آن به عنوان پاک کننده سموم از روده یاد شده است. با وجود خواص زیاد این شیره خوردن شیره انگور برای برخی افراد معایبی هم دارد و نباید در خوردن آن زیاده روی کرد.
مصرف شیره انگور برای برخی افراد با شرایط خاص توصیه نمی شود. اکثر افراد در طب سنتی با انواع مزاج ها آشنایی دارند. شیره انگور دارای طبیعت گرم و تر بوده، مصرف بیش از حد آن برای افرادی با طبیعت گرم توصیه نمی شود چرا که باعث سوزاندن خون، سردرد، بالا بردن حرارت بدن، آکنه و جوش زدن در صورت و بدنشان می شود. وجود انرژی و کالری بالا در شیره انگور مصرف آنرا برای افراد کم تحرک که ورزش منظم ندارند, مشکل ساز می کند چرا که سبب چاقی و اضافه وزن می شود.
با توجه به این که شیره انگور حاوی قند بالایی است، علاوه بر تبلیغات سوء مصرف آن برای بیماران دیابتی مضر بوده و توصیه نمی شود. در بیمارانی که فشار خون بالا دارند خوردن شیره باعث افزایش فشار خون نشده، همچنین در کاهش آن هم نقشی ندارد.>

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *