مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار شیره انگور عسگری درجه یک با قیمت عمده

خریدار شیره انگور عسگری درجه یک

خریدار شیره انگور عسگری درجه یک هستید؟ آیا به دنبال قیمت عمده این محصول می باشید؟ مسئولین فروش سایت بازار شیره انگور ایران، بهترین و طبیعی ترین محصولات را از اقصی نقاط کشور و بدون هیچ واسطه ای به دست شما می رسانند.
فروشندگانی که در بازار شهرهای مختلف مشغول فعالیت هستند، همواره به دنبال تامین کنندگانی می گردند که محصولات مد نظر آنها را بصورت مستقیم و با قیمت عمده به معرض فروش برسانند. شیره انگور نیز از جمله این محصولات است که خریداران را در صدد مراجعه به تولیدکنندگان قرار داده است. در واقع این مدل خریداران، همیشه بصورت عمده کار می کنند و طبیعتا فروش شیره انگور با قیمت خرده به آنها، صرفه اقتصادی ندارد. از طرفی نوع انگور استفاده شده در شیره نیز برای خریداران اهمیت فراوانی دارد. از این رو به تشریح دو مورد از محبوب ترین انگورها در تولید شیره انگور می پردازیم.

خریدار شیره انگور

شیره انگور عسگری

انگور عسگری یکی از پرکاربردترین انگورها برای تهیه شیره انگور می باشد. این انگور بیشتر در شمالغرب کشور کشت می شود. بخصوص در شهر ارومیه که مهد انگور به حساب می آید. البته پرورش آن در شهرهای دیگری همچون شیراز و مشهد نیز بالاست؛ لکن چون ارومیه در عرضه شیره انگور فعالیت گسترده ای ندارد و انگور را بصورت مستقیم به بازار ارائه می دهد، از این رو شهرهای دیگر با تبدیل انگور به شیره، توانسته اند نام خود را در این حوزه به گوش بازارهای داخلی و خارجی برسانند. علی ایّ حال، مصرف انگور عسگری در پخت شیره انگور بسیار بالاست و به سبب مناسب بودن قیمت این محصول، کارخانجات نیز برای تهیه شیره انگور صنعتی از این انگور بهره می برند.

شیره انگور عسگری

شیره انگور کشمشی

دومین نوع انگور که از آن در شیره انگور استفاده می کنند، انگور کشمشی می باشد. این انگورها همانطور که از نامشان پیداست برای تولید کشمش نیز استفاده می شوند؛ لکن به سبب اینکه چگالی شیره در داخل آنها بالاست، گزینه بسیار خوبی برای تولید شیره انگور نیز می باشد. شهرهایی مثل اراک و توابع آن مانند روستای هزاوه، منبع عظیمی از انگورهای کشمشی هستند. از این جهت است که شیره انگور هزاوه، شهرت فراوانی در بازار ایران دارد و از آن بعنوان طبیعی ترین شیره انگور یاد می شود. سایت بازار شیره انگور ایران نیز در عرضه مستقیم این شیره ها فعالیت می کند تا هرکس خریدار شیره انگور باشد، بتواند قیمت عمده و مناسبی برای این محصول به دست آورد.

شیره انگور طبیعی
مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *