مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شیره انگور برای درمان کم خونی

اکثر افراد به دلیل تغذیه نامناسب از کمبود برخی ویتامین ها در رنج بسر می برند. کم خونی ناشی از فقر آهن هم یکی از این بیماری ها می باشد که از شیره انگور برای درمان آن استفاده می شود.
ام الامراض، لغتی که برای کم خونی بیان شده است و مسبب بیماری های زیادی می باشد. در در جوامع کنونی اکثر مردم با کمبود برخی املاح و ویتامین ها درگیر می باشند. 70 درصد بانوان ایرانی به کم خونی ناشی از فقر آهن مبتلا هستند. کم خونی علائمی چون ضعف، خستگی، خواب آلودگی، تپش قلب و سردرد دارد. این کمبود ها در مراحل پیشرفته بیماری های خطرناکی را باعث می شود. برای جلوگیری از این عوامل متخصصان این حوضه برای افراد دارو های شیمیایی چون قرص آهن، اسید فولیک
و سایر ترکیبات آهنرا تجویز می کنند. که بعضی از افراد از خوردن آن امتناع می کنند. همچنین از افزودن ترکیبات آهن به شیر دانش آموزان مدارس استفاده می کنند، در برخی مواقع آرد هایی غنی از آهن تولید می کنند. که علاوه بر افزایش هزینه های سنگین بر دوش دولت ممکن است عوارضی هم داشته باشد. در حالی با قرار دادن شیره انگور این شهد شیرین و مطبوع در سر سفره خانواده ها می توان بسیاری از این کمبود ها و هزینه ها را جبران نمود. چرا که این محصول بواسطه دارا بودن ویتامین ها چون آ، ب و ث همچین عناصر غذایی مانند آهن، روی و کلسیم می تواند کم خونی را بر طرف کرده و خون ساز باشد.
وجود شیرینی زیاد بواسطه حضور قند ها کالری و انرژی زیادی را به بدن می رساند و ضعف و بی حالی را از بین می برد. علاوه بر این برای معده مغذی بوده و ضد نفغ هم می باشد. و مصرف روزانه این شیره به عنوان یک میان وعده سالم و مقوی برای افراد توصیه می شود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید