مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده شیره انگور محلی مرغوب

شیره انگور محلی

شیره انگور به صورت محلی در بیشتر روستاها با تناژ بالا و عمده با جنسیت مرغوب تولید شده و برای مشتریان علاقه مند به این محصول در کلیه بازارها به فروش می رسد.
میوه انگور جزء میوه هایی مانند خرما و دیگر میوه های مقوی است که از آن شیره یا همان دوشاب به صورت سنتی و محلی درست می شود. شیره میوه انگور از محصولات بسیار مفید است. شیره ی انگور جزء محصولات پر کالری در این جهان می باشد که برای بیشتر افراد می تواند جزء غذا های پر انرژی باشد.
شیره انگور یکی از اصلی ترین محصولات می باشد. شیره انگور از قدیم وجود داشته و کلیه افراد از آن تغذیه می کردند و می توانیم بگویم که شیره انگور یکی از محصولات محلی نیز نامیده می شود. شیره انگور محصولی است که بیشتر بر سر سفره های افراد روستایی دیده می شود.
اگر از خواص ویژه شیره های میوه ها مخصوصا شیره انگور برخوردار باشید خواهید فهمید که این محصول یکی از محصولاتی کاملا با کیفیت است و با وجود این مسائل خود را هیچگاه از خوردنش محروم نمی کردید. شیره انگور به علت طعم مناسبی که دارد در ساخت بسیاری از محصولات استفاده می شود.
اکثر افرادی که باغ های بزرگی از انگور دارند از میوه انگور خود با روش های سنتی و قدیمی شیره درست می کنند و در فصول مختلف از آن تغذیه می کنند.
اگر نمی توانید به تنهایی شیره انگور را بخورید می توانید شیره ی انگور را با سر شیر تازه به عنوان صبحانه و یا یک میان وعده استفاده نمایید و از ویتامین ها و پروتئین هایش به مقدار کافی لذت ببرید. شیره انگور از نظر ارزش غذایی با میوه انگور می تواند برابری کند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *