مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید شیره انگور صادراتی مرغوب

شیره انگور خواص بسیار زیادی دارد که نباید از خواص آن غافل شد، شیره انگور صادراتی مرغوب به دلیل مقوی بودنش، مورد توجه بسیاری از مردم قرار‌‌ گرفته است. امروزه بازار شیره انگور بسیار گرم است و مردم‌ شهر های مختلف برای منزل خود خریداری کرده و در وعده صبحانه خود استفاده‌ می‌کنند، البته خوردن این شیره به عنوان یک غذای کامل نیز به شمار می رود. 

قیمت شیره انگور ۹۸ نسبت به سال های قبل، مقداری افزایش قیمت داشته ولی این افزایش به حدی نبوده‌ که مردم از خرید آن غافل شوند. در ادامه‌ به ویژگی ها و انواع شیره انگور و توضیحات کامل تر این محصول می‌پردازیم.

قیمت خرید شیره انگور صادراتی مرغوب

خرید شیره انگور زرد درجه یک ایران

خرید شیره انگور زرد درجه یک ایرانشیره انگور زرد که به آن شیره سفید هم‌‌ می‌گویند، خواص بسیار زیادی دارد، شیره انگور زرد دارای بسیاری از ویتامین هایC, AوB و کلسیم، منیزیم، آهن و روی است. خرید شیره انگور زرد درجه یک ایران معمولا در اغلب شهر های ایران، قابل دسترس است.

خریدار عمده شیره انگور می تواند این شیره را به صورت فله ای خرید کند و به صورت عمده و خرده به فروش برساند، امروزه فروش شیره انگور، شیره خرما، شیره توت، شیره انجیر و دیگر شیره ها از این‌ قبیل، به عنوان یک شغل به شمار می رود.

شیرره انگور زرد، دارای بسیاری کالری و قند می باشد. در زمستان و پاییز به دلیل داشتن طبع‌ گرم، این شیره بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد‌. 

از شیره زرد برای بیماری های عصبی هم استفاده‌ می شود. و با تر‌کیب کردن بادام، گل ختمی و… با شیره انگور، دارو هایی هم درست می شود که برای بیماری های مختلف به‌ کار‌ می رود. 

شیره زرد غلظت بیشتری نسبت به شیره سیاه دارد و و ماندگاری آن هم نسبت به شیره سیاه بیشتر است به همین دلیل مردم بسیاری از شیره سفید خریداری می کنند.

سفارش شیره انگور ملایر

سفارش شیره انگور ملایریکی از اصیل ترین خوراکی ها در ملایر، شیره انگور ملایر است.‌در این‌ مردمان زیادی به خاطر خاصیت این شیره، آن را خریداری می کنند و حتی مادران هنگامی که فرزندانشان به مدرسه می روند برای آن ها به صورت لقمه درست کرده و به آن ها می دهند.

برای سفارش شیره انگور ملایر می توانید به صورت آنلاین‌ اقدام کنید و یا با دستور پخت این شیره، خودتان در منزل‌ بپزید. 

تهیه شیره انگور ملایر به روش سنتی و یا دوشاب انگور است.

برای درست کردن شیره انگور ملایر، ابتدا انگور ها را شسته و دون کنید و بعد از دون کردن با دستگاه آب میوه گیر، آب بگیرین و از صافی عبور دهید تا تفاله انگور جدا شود.

خاک سفید را به آب انگور اضافه می کنیم و روی حرارت قرار می دهیم تا حدی که به جوش بیاید، بعد از جوش آمدن آن را از روی حرارت بر داشته و کف های روی آن را می گیریم و می گذاریم تا سرد شود، هنگامی که سرد شد آن را مجددا از صافی رد می‌کنیم. 

آب انگور را به مدت ۶ ساعت تا ۱ روز در حالت سکون قرار‌ می دهیم تا املاحش ته نشین شود، آب انگوری که در قسمت بالا قرار دارد را به آرامی در ظرفی دیگر ریخته و روی شعله گاز قرار می دهیم. ( هنگام ریختن آب انگور به ظرفی دیگر، مراقب باشیم املاح ته نشین شده به بالای طرف نیاید)

حرارت را زیاد می‌کنیم و صبر می‌کنیم تا آب انگور به جوش آید، بعد از جوش آمدن حرارت را ملایم می‌‌ کنیم تا خودش‌کم کم غلیظ شود، در هنگام پخت باید مراقب باشیم تا سر ریز نشود و در صورت نیاز به هم‌ بزنیم. 

هنگام غلیظ شدن شیره باید توجه داشته باشیم که ته نگیرد و باعث سوخته شدن آن نشود بعد از غلیظ شدن، شیره آمده است‌.

کارخانجات تولید شیره انگور صنعتی

کارخانجات تولید شیره انگور صنعتیشیره انگور  بسیار انرژی زاست و به رشد کودکان کمک می کند. شیره انگور تاکستان یکی از بهترین‌ شیره انگور است که علاوه بر استفاده مردم آن منطقه، به دیگر شهر ها نیز صادر می شود و از سوغات این منطقه هم به شمار‌ می رود. 

در ایران بیش از ۱۰۰ نوع انگور کشت می شود که از چند نمونه از این انگور ها شیره می‌ گیرند‌. یکی از روش های درست کردن شیره، روش صنعتی است، درست کردن شیره‌ به روش سنتی، پاسخگوی همه مردم نیست به همین علت از روش صنعتی استفاده می شود.

کارخانجات تولید شیره انگور به روش صنعتی، انگور را در داخل دستگاه های تولید قرار داده و خوشه آن را جدا می کنند بعد از جدا کردن خوشه به وسیله دستگاه، آن را در خرد کن قرار داده و با عبور از فیلتر، تفاله آن را جدا می کنند و آن را در دیگ‌پخت قرار می دهند و عملیات پخت را انجام می دهند و آماده بسته بندی و فروش می کنند.

فروش شیره انگور ارگانیک در اصفهان

فروش شیره انگور ارگانیک در اصفهانقیمت شیره انگور، بستگی به کیفیت و بسته بندی های آن دارد، در بسیاری از شهر ها شیره انگور تولید می شود که یکی از آن، شیره انگور ارگانیک اصفهان است، فروش شیره انگور در اصفهان به صوره عمده و خرده امکان پذیر است که از قیمت و کیفیت مناسبی بر خوردار است. 

شیره‌ انگور در مصارف خانگی و در کارخانه های نبات سازی، قنادی و… کاربرد دارد. شیره انگور را به عنوان جایگزین شکر هم استفاده می کنند. 

بسته بندی شیره ارگانیک خالص در شهر های مهم کشور صورت می گیرد و بهترین شیره ها را تولید و به دیگر مناطق ارسال می‌کنند.

فروشنده شیره انگور غلیظ در تبریز

فروشنده شیره انگور غلیظ در تبریزشیره انگور تبریز، بسیار غلیظ بوده و با قیمت‌و کیفیت مناسب به فروش می رسد، همان طور که‌ گفته شد در ایران شهر های زیادی به تولید این‌ شیره می پردازند، تبریز هم یک‌ نمونه از این شهرهاست که شیره انگور مرغوب و غلیظ را تولید می کند و به مراکز فروش می رساند. 

خرید و فروش شیره انگور فله نیز امکان پدیر است. خوردن انگور، معده را به صورت کامل تخلیه می کند و فضولات معده را از بین می برد. 

صادرات شیره انگور به کشور های آسیایی

صادرات شیره انگور به کشور های آسیاییایران به دلیل شرایط خوب آب و هوایی، توانسته بسیاری از میوه ها را کاشته‌و محصول خوبی را برداشت کند، یکی از این محصول ها انگور است، به همین دلیل ایران صادر کننده خوبی برای این نوع شیره‌ است. 

کشور ایران صادر کننده ۳ شیره مرغوب به کشور های آسیایی است. شیره انگور، شیره توت و شیره انجیر از سه شیره مرغوب  برای صادرات است. 

این شیره ها را در بسته های کاملا بهداشتی آماده کرده و به کشور های آسیای صادر می کنند، بازار خرید و فروش این صادرات گرم و بسیار رونق دارد.

صادرات فله ای شیره انگور در ایران به دیگر کشور ها امکان پذیر است. تولید شیره انگور صادراتی یکی از اقتصاد های مهم کشورمان است. 

صادرات‌ شیره انگور به کشور های: روسیه، آلمان، افغانستان، ترکیه، پاکستان، تاجیکستان و دیگر کشور هاست. 

کشور تاکستان که در کنار کشور ایران قرار دارد، بهترین‌ نوع انگور را پرورش می دهد. 

مصرف شیره انگور، یک سوم از نیاز روزانه بدن را بر طرف می کند و برای یبوست هم مفید است، همچنین بدن انسان در زمستان دچار ضعف می شود، مصرف مقداری شیره انگور باعث از بین رفتن ضعف بدن می شود و از مبتلا شدن به بیماری های مختلف پیشگیری می کند. 

مصرف شیره انگور برای مادرانی که باردارند بسیار مفید است مخصوصا در دوران شیردهی فواید بیشتری دارد و از درد قاعدگی هم پیشگیری می‌کند. 

مصرف این شیره به سرعت به رشد و ترمیم بافت های پوست و گلبول های قرمز که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، کمک    می‌ کند.

شیره انگور از دستگاه عصبی محافطت می‌کند یعنی کلسیم های موجود در رگ و خون را که باعث آرامش اعصاب می شوند را متعادل می کند.

برای سردرد و خستگی های مفرط بسیار مفید است، به خاطر ویتامین و مواد معدنی های موجود در آن.

مصرف شیره انگور باعث باز شدن اشتها و خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد. این شیره به جوان سازی بدن کمک می‌کند و از پیری زود رس جلوگیری می کند و بدن را در برابر مصرف الکل و سیگار مقاوم می کند و از آن محافطت می کند. 

چگونگی ارسال شیره انگور به صورت مستقیم

چگونگی ارسال شیره انگور به صورت مستقیمشیره انگور به دلیل طبیعی بودن، قیمت مناسب آن، کیفیت عالی میوه و… محبوبیت زیادی برای کشور و دیگر کشور های صادر کننده داشته است. 

عراق به علت این که در همسایگی کشورمان قرار دارد، شیره انگور زیادی را تقاضا می کند و به صورت مستقیم به کشور عراق ارسال می کنیم.

شیره انگور قرمز و سفید، طرفداران زیادی دارند و می توان برای فروش آن در کشور های دیگر به طور مستقیم فعالیت کرد.

همان طور‌که در قسمت بالا‌‌ گفته شد، صادرات شیره انگور به طور‌ مستقیم است. مرکز شیره انگور صادراتی در شهر ملایر ، اصفهان و دیگر استان هاست.

بهترین‌‌ شهر های تولید کننده شیره انگور: فارس، ملایر، همدان، خوزستان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی است. شیره انگور سنتی و صنعتی، هردو مشتریان خاص خود را دارند. 

شهر های اصفهان، ارومیه، خوزستان، فارس، یزد و… از مراکز فروش شیره انگور صادراتی هستند.

انواع شیره انگور صادراتی در کشور

انواع شیره انگور صادراتی در کشورشیره انگور نه تنها در بازار های داخلی، بلکه از سوی کشور های دیگر، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. 

شیره انگور قیمت مختلفی در بازار دارد ولی برخی از شرکت های معتبر، دارای ثبات قیمت هستند و همین امر باعث شده که تعادل در بازار بر قرار باشد.

شیره انگور سفید و شیره انگور سیاه دو نوع از شیره هایی هستند که صادر می شوند. کارخانه شیره انگور در شهر های ملایر، اصفهان، فاروج، تبریز و… است. 

برای بهبود عملکرد های دستگاه های مختلف بدن مانند مغز و قلب، شیره انگور بسیار مفید است و برای قوای جسمی و کم خونی هم بسیار خوب است. 

هنگام خرید بهترین شیره انگور ایران باید به موضوعاتی از قبیل مزه و طعم‌ شیره انگور، رنگ شیره انگور، غلظت شیره انگور و قیمت آن توجه زیادی کنیم.

تخفیف ویژه شیره انگور به مناسبت شب یلدا

تخفیف ویژه شیره انگور به مناسبت شب یلداشب یلدا که اولین روز از زمستان است، و شبی سرد و به یاد ماندنی است، خوردن شیره انگور بسیار مفید است و به دلیل داشتن طبع گرم و مزه فوق العاده آن برای خانواده خیلی خوب است.

به همین علت تخفیفاتی در این شب در نظر گرفته می شود که مردم بتوانند در کنار کانون گرم خانواده خود، این شیره را خریداری کرده و استفاده کنند.

شیره انگور، 

تجارت شیره انگور با سودآوری بالا

تجارت شیره انگور با سودآوری بالایکی‌ از پر فروش ترین و پر سود ترین شیره در کشور های اروپایی و آمریکایی و بسیاری از کشور های اطراف ما، شیره انگور است. تجارت شیره انگور سود بسیار بالایی دارد و قیمت آن به علت تورم بازار، کیفیت، نوع بسته بندی و اندازه متفاوت است.

برای تشخیص سالم بودن شیره انگور، باید به مهر و پروانه بهداشت آن توجه کنیم. صادر و عرضه شیره انگور صنعتی، به کشور های همسایه قابل دسترس است. 

یکی از مهم ترین صادرات به کشور های آسیایی، صادر شیره انگور است.  شیره انگور از نظر طب سنتی خاصیت های زیادی دارد، برای افزایش عضلات و افزایش دهنده حجم بدن مفید است.

برای باز کردن گرفتگی ها، شیره انگور گزینه مناسبی است. افرادی که در ماه های سرد سال سرفه می‌کنند و دچار التهاب حلق می شوند، غرغره شیره انگور بسیار مفید است.

برای بیماری هایی مانند: کهیر، تپش قلب، افسردگی، غضب، صرع، سرفه مزمن، لاغری مفرط و یرقان درمان کننده خوبی است.

شیره انگور به دلیل داشتن طبع گرم، برای افرادی که دارای طبع گرم و خشک هستند توصیه نمی شود.

دبس یا دوشاب، نام شیره انگور در طب سنتی است. با این شیره افراد زیادی شربت درست می‌ کنند، این شیره مقوی و مغذی، ضد نفخ است.

کسانی که کار های سنگین انجام می دهند و ورزشکار هستند، خوردن شیره انگور توصیه می شود که بسیار مقوی است. شیره انگور را می توان همراه با سرکه انگور هم مصرف کرد. 

کسانی که‌ فشار خون دارند، با خوردن شیره انگور نه افزایش فشار خون و نه کاهش فشار خون می گیرند. به دلیل قندی که در این شیره وجود دارد، افراد دیابتی باید از خوردن آن بپرهیزند.

کالری شیره انگور نسبت به انگور، بسیار بالا تر است و با مصرف اندکی از آن، مقدار زیادی انرژی دریافت می شود. یک شیره خوب باید شفاف باشد و خاک آلود نباشد. 

شیره انگور به سلامت دندان ها کمک می کند و پیشنهاد می شود از مصرف کردن آن غافل نشوید.

شرکت های تولید کننده شیره انگور طبیعی در پایتخت

شرکت های تولید کننده شیره انگور طبیعی در پایتختفروشنده شیره انگور، برای فروش‌ محصول خود، شیره با کیفیت و مرغوب را تولید می‌کند و به بازار عرضه می کند و به صورت عمده به فروش می رساند. شرکت های تولید کنند شیره انگور در پایتخت زیاد هستند و آن ها را در بسته بندی های مختلف به بازار می فرستند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید