مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز شیره انگور خانگی در بازار داخلی

قیمت روز شیره انگور در بازار بسته به کیفیت محصول متفاوت می باشد. توجه داشته باشید از آنجایی که شیره انگور دارای خواص بسیار زیادی بوده روز به روز خرید و فروش آن رونق پیدا می کند. با این حال اگر شما هم خریداره عمده آن هستید ابتدا بهتر است درخصوص بهترین شیره انگور اطلاعاتی به دست آورید.قیمت روز شیره انگور خانگی در بازار داخلی

خرید شیره انگور تازه در تهران

خرید شیره انگور تازه در تهرانشیره انگور ماده‌ ای است که از میوه انگور به دست آمده و بسیار شیرین می باشد. این محصول با آب کردن انگور و جوشاندن آن تولید شده و علی رغم طعم بی نظیر از خواص منحصر به فردی نیز برخوردار است.

به طور کلی باید بدانید شهر هایی چون نیشابور، کاشمر، اردکان، ملایر، بروجرد و هزاوه با اینکه دارای تاکستان های بسیار بزرگی هستند، بزرگترین تولید کنندگان شیره انگور در ایران به شمار می روند. حال هنگامی که شما به عنوان خریدار شیره انگور ارگانیک قصد تهیه این محصول را داشته باشید سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا بهتر است اقدام به سفارش شیره انگور خانگی نموده یا نوع صنعتی محصول را تهیه کنید.

به طور کلی باید بدانید بسیاری از افراد بر این باورند که محصولات شیره انگور خانگی و سنتی از کیفیت و مرغوبیت بالاتری نسبت به نوع صنعتی آن برخوردار است زیرا به طور کلی شیره انگور خانگی از ارزش غذایی بالاتری برخوردار بوده و در انواع صنعتی این محصول از تیزاب و آب آهک برای روشن تر شدن رنگ شیره انگور استفاده می شود.
اما لازم است بدانید اگر شما هم به دنبال تهیه شیره انگور بهداشتی هستید انتخاب نوع صنعتی این محصول مناسب خواهد بود زیرا معمولاً در صنعت، میوه های انتخاب شده و روند فرآوری شیر به صورت کاملاً بهداشتی و تحت کنترل انجام گرفته و از آنجایی که شیر های صنعتی در دیگ های تحت خلا تهیه می شوند شیره حاصل شده خواص تغذیه بیشتری خواهد داشت.

در اینجا هنگامی که شما قصد تهیه بهترین شیره انگور تهران را داشتید بهتر است ابتدا با نحوه تهیه شیره انگور سنتی و صنعتی آشنا شوید.

کارخانجات تولید شیره انگور در کشور

کارخانجات تولید شیره انگور در کشورهمانطور که گفته شد به طور کلی انواع شیره انگور به دو روش سنتی و صنعتی تولید شده و روانه بازار می گردد. با این حال لازم است بدانید در بسیاری از شهر های کشور که دارای تاکستان های بزرگی هستند همچون ملایر کارخانه های تولید شیره انگور راه اندازی شده است.

توجه داشته باشید در کارخانه شیره انگور ملایر سعی شده است از بهترین نوع انگور جهت تهیه شیره استفاده شود به طوری که این انگورها باید دارای قند زیاد و طعم مناسب بوده و بلافاصله بعد از عملیات برداشت، شیره آن گرفته شود.

به طور کلی می توان گفت انگور هایی که درشت و شیرین هستند و در شرایط دیم رشد کرده باشد در این کارخانه ها برای تهیه شیره مورد استفاده قرار میگیرند. در این خصوص باید بدانید بهترین نوع انگور که در کارخانجات تولید شیره انگور در کشور مورد استفاده قرار می گیرند شامل انگور فخری و گزنه، انگور عسگری، انگور گاش و انگور فرنگی می باشد که در استان‌ های مختلف کشور جهت تولید شیره کشت می شود.

در روش صنعتی تهیه شیره پس از تهیه انگور، این محصول با روش شناوری شست و شو داده شده به طوری که در این روش انگور های سالم ته نشین می شود و انگور های ناسالم و آفت زده بر روی آب شناور شده و جدا می گردد.

بعد از این دانه های انگور به وسیله دستگاه مخصوص از خوشه جدا شده و به قسمت سیستم پرس منتقل می شود. در این قسمت آب و تفاله انگور از یکدیگر جدا شده و خنثی سازی اسیدیته آب انگور انجام می گیرد و در نهایت آب ته نشین شده به وسیله فیلتراسیون جدا می گردد.
در مرحله بعد تولید شیره انگور، زلال سازی و شفاف سازی شیره انگور انجام گرفته و پس از جداسازی رسوب مرحله پخت و تغلیظ آغاز می گردد. در این مرحله باید آب انگور به دست آمده توسط پمپ به دیگ های پخت تحت خلا هدایت شده و عملیات پخت  شیره در شرایط خلا صورت پذیرد.
در انتها شیره های تولید شده به قسمت بسته‌ بندی هدایت شده و در بسته های مخصوص ریخته می شود.

دریافت سفارش شیره انگور خانگی درب منزل

دریافت سفارش شیره انگور خانگی درب منزلاما همانطور که گفته شد بسیاری از افراد در هنگام خرید شیره انگور به فروشگاه شیره انگور خانگی مراجعه کرده و نوع خانگی محصول را تهیه می‌ کنند.

همانطور که در خصوص نحوه تهیه شیره انگور به روش صنعتی توضیح دادیم در روش خانگی نیز باغداران پس از برداشته انگور محصول را با آب شسته و دانه‌ های غیر قابل استفاده را از آن جدا می کنند. در مرحله بعد لازم است خوشه های انگور در حوز هایی که از قبل از ساخته شدن قرار گرفته و با استفاده از ترفند خواص له شود تا آب آن ها کاملاً گرفته شود که معمولاً در بسیاری از موارد انگور ها توسط کارگران با چکمه های کاملاً تمیز آبگیری می گردد.

در این مرحله آب انگور له شده از حوز بالایی به حوزه پایین دست وارد شده که پس از آن باید به آب انگور مقداری خاک سفید که به گل شیره نیز معروف است اضافه کرده و دیگه حاوی آب انگور را به مدت یک شب در مکانی مناسب قرار داد. افزودن خاک سفید در این مرحله به منظور خنثی سازی اسید میوه صورت می گیرد.

در روز بعد لازم است با استفاده از پارچه های مخصوص، آب انگور حاوی خاک سفید صاف شده و خاک آن جدا گردد. پس از آن آب انگور خالص به دست آمده باید در دیگ های بزرگ ریخته و به خوبی حرارت دهند؛ حرارت آب انگور تا زمانی ادامه پیدا می کند که آب انگور کاملاً غلیظ شده و شیره انگور به دست آید.

توجه داشته باشید معمولاً از هر ۳ کیلو آب انگور ۲ کیلویی آن بخار شده و تنها یک کیلو شیره به دست می آید که بعد از سرد شدن باید این محصول را در ظروف کوچک تر ریخته شود. خریداران باید توجه داشته باشد ارسال شیره انگور طبیعی و خانگی در حال حاضر به سراسر کشور به درب منزل انجام گرفته و شما می توانید این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنید.

بازار عمده فروشی شیره انگور طبیعی

بازار عمده فروشی شیره انگور طبیعیحال پس از اینکه با نحوه های مختلف تهیه و تولید شیره انگور آشنا شدید وقتی قصد خرید عمده این محصول را داشته باشید مهمترین نکته‌ ای که باید به آن توجه کنید ویژگی‌ های شیره انگور خوب است زیرا علیرغم آنچه بیان شد در بعضی از تولیدی ها از روش های غیر بهداشتی استفاده شده و محصول تولید شده کیفیت لازم را ندارد.

برای این امر پیشنهاد می‌شود در اولین مرحله به نمایندگی شیره انگور ارزان و البته معتبر مراجعه کرده تا بتوانید محصول را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه کنید. همچنین یکی دیگر از مهم‌ ترین مشخصه‌ های شیره انگور با کیفیت مزه مطلوب آن می باشد، به طوری که شیره انگور گرفته شده باید طعم انگور را داشته باشد و نهایتاً شما با چشیدن این محصول باید طعم انگور را احساس کنید. البته در این جا دقت داشته باشید که شیرینی شیره انگور نباید به صورت غیر طبیعی باشد زیرا برخی از تولید کنندگان به این محصول شکر اضافه کرده که این امر موجب می‌ شود کیفیت نهایی شیره انگور کم شده پس اگر مزه شکر را احساس کردید یعنی شیره انگور مطلوب نمی باشد.
توجه به غلظت شیره انگور نیز بسیار مهم بوده به طوری که اگر در هنگام پخت، رطوبت شیر به صورت درست گرفته شود، ماندگاری محصول بالا رفته و شرایط نگهداری بهتری دارد.

رشد فروش شیره انگور خانگی در کشور

رشد فروش شیره انگور خانگی در کشوریکی از مهمترین دلایلی که موجب شده است امروزه خرید و فروش شیره انگور بسیار رونق پیدا کند، خواص منحصر به فرد این محصول می باشد.

به طوری که باید بدانید شیره انگور جزو مفیدترین مواد غذایی بوده که استفاده از آن می تواند برای درمان بسیاری از بیماری ها مناسب باشد. در منابع طب سنتی ایران بیان شده است که شیره انگور دارای طبیعت گرم و تر بوده با این حال بیشتر افراد می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

توجه داشته باشید شیره انگور همانند خود این میوه دارای مقادیر زیادی ویتامین آ، ث و ب بوده و افراد با مصرف آن می توانند نیازهای بدن را تا حد زیادی تامین کنند. از آنجایی که طبع این محصول گرم است در فصول زمستان ما با رشد فروش شیره انگور خانگی و صنعتی در کشور روبرو هستیم. خواص مفیدی که این ماده غذایی دارد می‌ تواند در درمان و تسکین بیماری های فصل سرد تاثیر گذار باشد.

توجه داشته باشید یکی از مهمترین خواص شیره انگور برطرف کردن ضعف عمومی بدن بوده و افراد برای درمان لاغری مفرط می توانند از این محصول استفاده کنند. ترکیب کردن این محصول با سرکه می‌ تواند برای درمان یرقان مفید بوده و ترکیب کردن آن با ارده نیز می‌ تواند در بهبود نفخ شکم بسیار موثر باشد.

مادرانی که در دوران بارداری از شیره انگور استفاده می کنند فرزندانی با ضریب هوشی بیشتر دارند چون شیره انگور سرشار از آهن و فسفر بوده با این حال معجون معجزه آسایی می باشد. همچنین توجه داشته باشید که این ماده غذایی محرک کبد است و به خون سازی کمک می کند و از طرفی اگر آن را بر روی پوست صورت بمالید می‌ تواند برای بهبود لک ها بسیار مفید باشد.

قیمت هر کیلو شیره انگور در بازار داخلی

قیمت هر کیلو شیره انگور در بازار داخلییکی از مهمترین نکاتی که افراد در هنگام مراجعه به شرکت شیره انگور اصل با آن توجه می‌ کنند قیمت شیره انگور است. به طور کلی باید بدانید تفاوت کیفیت این محصول یکی از مهمترین عواملی است که موجب شده است هر کیلو شیره انگور در بازار داخلی قیمت‌ های متفاوتی داشته باشد.
به طبع هر چه محصول تولید شده از کیفیت بالاتری برخوردار باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت؛ البته این امر به منظور این نیست که شما بدون توجه به ویژگی های شیره انگور مرغوب تنها به قیمت آن توجه نمایید بلکه ابتدا باید آنچه که در خصوص ویژگی‌ های شیره انگور اصل بیان شده را مورد توجه قرار داده و با خرید از فروشنده شیره انگور خالص محصولی کاملا مناسب تهیه کنید.

دیگر نکته ای که در خصوص قیمت این محصول باید به آن توجه کنید، خرید مستقیم آن می باشد به طوری که اگر شما به سایت شیره انگور مراجعه کرده و این محصول را به صورت عمده و مستقیم تهیه نمایید به طور حتم میتوانید در قیمت خرید آن صرفه جویی کنید زیرا در روش باعث شده تا واسطه ها از میان برداشته شده و با حذف دلالان امکان خرید مستقیم میسر می شود.

مرغوبترین شیره انگور برای صادرات به کشور های اروپایی

مرغوبترین شیره انگور برای صادرات به کشور های اروپاییاز آن جایی که کشور ایران یکی از کشور های بزرگ در زمینه تولید و عرضه شیره انگور با کیفیت می باشد، در حال حاضر مشاهده می شود که این محصول به کشور های دیگر نیز صادر می گردد.

توجه داشته باشید برای عرضه شیره انگور صادراتی برای ارائه به کشور های اروپایی باید از بهترین نوع محصول انتخاب شده و در بسته بندی های کاملا مناسب قرار بگیرد. مرغوبترین شیره انگور همانطور که گفته شد از رنگ، طعم و غلظت مناسبی برخوردار می باشد .

در اینجا لازم است بدانید علیرغم اینکه شیره انگور به صورت بسته بندی شده به کشورهای اروپایی صادر می گردد در حال حاضر صادرات شیره انگور فله نیز به این کشورها آغاز شده که البته این محصول نیز باید به صورت کاملا بهداشتی در بسته هایی با حجم بالا قرار بگیرد.

خریدار شیره انگور کاملا غلیظ

خریدار شیره انگور کاملا غلیظاز آنجایی که شیره انگور غلیظ کیفیت بالاتری داشته و شرایط ماندگاری بهتری دارد بسیاری از افراد در حال حاضر به دنبال تهیه این محصول هستند. توجه داشته باشید افراد با خرید شیره انگور اردکان می توانند محصول کاملاً غلیظ و با کیفیت را تهیه کنند.

فروشنده شیره انگور عسلی

فروشنده شیره انگور عسلیدیگر نکته مهم در خصوص شیره انگور، رنگ محصول است. به طور کلی باید بدانید شیره انگور که از
انگور های سفید، سیاه و یا قوطی گرفته شده که در نهایت رنگ آن نسبت به
رنگ شیره خرما روشن تر است.

می‌ توان گفت رنگ این محصول در زمانی
که به صورت طبیعی و درست تهیه شود عسلی مایل به قهوه ای یا مایل به خرمایی
می باشد. البته در مواردی نیز مشاهده می شود که شیره انگور رنگ کمی تیره تری
داشته که این امر به دلیل انگور مورد استفاده شده در پخت شیره است.

شرکت تولید شیره انگور خانگی در تبریز

شرکت تولید شیره انگور خانگی در تبریزعلاوه بر این که در شرکت های تولید شیره انگور به روش صنعتی عمل می شود در بسیاری از کارخانه ها همچون کارخانه تولید شیره انگور تبریز از روش خانگی استفاده می شود.

دقت کنید با وجود این که در بازار شیره انگور نوع خانگی این محصول بسیار طرفدار دارد تولید کنندگان جهت جلب رضایت مشتریان اقدام به تولید و ارائه محصولات خانگی نموده اند.

عرضه شیره انگور شل در اصفهان

عرضه شیره انگور شل در اصفهاناگر چه غلظت شیره انگور مهمترین ویژگی آن می باشد اما بعضی از خریداران قصد تهیه شیره انگور شل دارند که باید بدانید این محصول در حال حاظر در اصفهان و دیگر شهر های کشور ارائه می شود.

دقت داشته باشید بدون شک شیره انگور شل از قیمت کمتری نسبت به نوع غیظ آن برخوردار است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *