مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت شیره انگور صادراتي در بازار جهانی

در خصوص شیره انگور قيمت صادراتي این محصول با قیمت فروش داخلی آن به دلایلی از قبیل تفاوت در کیفیت و مرغوبیت شیره و نوع مواد اولیه به کار رفته در تهیه آن با یکدیگر تفاوت دارند، شیره انگوری که به منظور صادرات در بازارهای جهانی تولید می شود باید از مرغوب ترین نوع مواد اولیه از جمله باکیفیت ترین نوع انگور تهیه شده باشند.

قیمت شیره انگور صادراتي در بازار جهانی

ارسال مرغوبترین شیره انگور به سراسر کشور

ارسال مرغوبترین شیره انگور به سراسر کشوردر امر توزیع و ارسال شیره انگور به سراسر کشور باید توجه داشت که به منظور حفظ رضایت مندی مشتریان و میزان فروش بیشتر و در نتیجه سودآوری بالاتر باید از مرغوب ترین نوع این محصول با بسته بندی استاندارد و کاملا بهداشتی استفاده نمود.

همانطور که میدانید شیره انگور یکی از شیرین ترین و لذیدترین شیره های گیاهی است که علاوه بر طعم و مزه دلنشین از خواص تغذیه ای ارزشمندی برخوردار است.

شیره انگور طبیعت گرم و تری دارد و از طعم فوق العاده لذت بخشی برخوردار است.

بازار شیره انگور در کشور به دلیل طبع گرم این محصول در فصول سرد سال از رونق بیشتری برخوردار است.

همچنین میزان کیفیت و طعم این شیره و قیمت مناسب آن از عوامل مهمی است که بر روی میزان فروش محصول تاثیر بسزایی دارد.

شیره انگور ارزان قیمت لزوما شیره بی کیفیتی نیست، عوامل متعددی در قیمت فروش شیره انگور تاثیرگذار هستند که میزان کیفیت یکی از علت های متغیر بودن قیمت آن است در رابطه با سایر عوامل تاثیرگذار در این خصوص در ادامه مقاله بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

جهت تهیه شیره انگور ارزان قیمت با کیفیت مرغوب می توانید این محصول را از طریق فروشنده شیره انگور فله بدون واسطه خریداری نمایید.

تهیه شیره انگور خانگی به قیمت مناسب

تهیه شیره انگور خانگی به قیمت مناسبشیره انگور به دو روش صنعتی یا همان کارخانه ای و روش سنتی یا خانگی تهیه می شود، در تهیه شیره انگور خانگی چون از انگورهای محلی و ارگانیک بیشتر استفاده می شود، این شیره از کیفیت ممتاز و قیمت مناسبی برخوردار خواهد بود.

اگر خریدار شیره انگور خانگی هستید و میخواهید این محصول را با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب تهیه نمایید می توانید از طریق فروشگاه شیره انگور خانگی به صورت فله و یا در بسته بندی های زیر یک کلیویی اقدام بفرمایید.

همانطور که پیشتر گفته شده تولید شیره انگور به دو روش صنعتی و خانگی قابل تولید است که هر کدام از این روش ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند.

آیا شیره انگور صنعتی بهتر است یا خانگی؟

از مهمترین نکات حائز اهمیت در خصوص تولید شیره انگور توجه به میزان کیفیت مواد اولیه، رعایت اصول بهداشتی و تصفیه کامل شیره در پروسه تولید و رعایت مدت زمان حرارت دهی مناسب محصول است.

پس تا اینجا اگر به کلیه این عوامل دقت شود و به درستی اجرا شود، کیفیت محصول تولیدی در هر دو روش تقریبا یکسان خواهد بود.

اما معمولا در تهیه شیره انگور خانگی چون در ابعاد کوچکتر و به میزان کمتری اقدام به تهیه این محصول می نمایند، و در تهیه آن دقت و حوصله زیادی به خرج داده می شود، کیفیت مناسب تری خواهند داشت.

اما از مهمترین معایب تولید شیره انگور به روش خانگی می توان به قیمت بالاتر آن در مقایسه با شیره انگور صنعتی اشاره کرد، زیرا شیره انگور صنعتی به میزان بیشتر و سرعت بالاتری توسط کارخانجات تولید شیره انگور تولید می شوند که این عامل در کاهش قیمت محصول اهمیت بسزایی دارد.

خریدار شیره انگور صادراتی

خریدار شیره انگور صادراتیچه کسانی خریدار شیره انگور صادراتی هستند؟

شیره انگور صادراتی به دلیل اینکه از درجه یک ترین نوع انگورها تهیه شده است، از کیفیت ممتازی برخوردار است، این شیره به دلیل طعم و مزه فوق العاده تر و خواص مفید تر میزان تقاضای بالاتری را به خود اختصاص داده است.

نمایندگی های فروش شیره صادراتی، مرکز شیره انگور صادراتی، شرکت های بازرگانی و صادرات این محصول به خارج از کشور از جمله خریداران عمده شیره انگور صادراتی در کشور می باشند.

صادرات شیره انگور طبیعی در کشور به عنوان کالایی بسیار مفید با خواص تغذیه ای و درمانی فوق العاده ارزشمند از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

علاوه بر این صادرات محصول به سایر کشورهای دیگر از مزیت های ارزشمندی نظیر بهبود روابط اقتصادی و سیاسی کشور، رونق کارخانجات تولیدی در کشور، اشتغال زایی، شناساندن بهترین و مرغوب ترین محصول ایرانی به بازارهای جهانی و ورود به بازار رقابت تجاری، میزان فروش بیشتر و سودآوری بالاتر برخوردار می باشد.

نحوه فروش عمده شیره انگور ارگانیک

نحوه فروش عمده شیره انگور ارگانیکجهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت عمده شیره انگور ارگانیک و طبیی در بازارهای کشور با توجه به برند شرکت تولید کننده محصول می توانید به سایت فروش در این زمینه مراجعه نمایید.

منظور از شیره انگور ارگانیک چیست؟

در تهیه و تولید این شیره از انگورهایی که به شیوه کاملا ارگانیک و طبیعی رشد پیدا کرده اند و از زمان کشت تا برداشت آنها از هیچ گونه کود و سموم و بیولوژیگی و شیمیایی استفاده نشده باشد انگور ارگانیک می گویند، که به شیره تولید شده از این انگور نیز شیره انگور ارگانیک می گویند.

البته روش تهیه شیره و عدم استفاده از مواد افزودنی مضر در پروسه تولید این محصول در ارگانیک بودن و تایید کیفیت این محول اهمیت بالایی دارد.

صادرات شیره انگور به روسیه

صادرات شیره انگور به روسیهروسیه از جمله کشورهایی است که به دلیل روابط سیاسی و اقتصادی خوبی که با ایران دارد، از جمله استراتژیک ترین کشورهای منطقه ای جهت مراودات تجاری محسوب می شود، که صادرات شیره انگور به این کشور می تواند برای کشور حاشیه سود حداکثری را به ارمغان بیاورد.

به طور کلی تجارت شیره انگور به کشورهای همسایه از جمله روسیه به عنوان کالای استراتژیک غیر نفتی علاوه بر ایجاد حاشیه سود حداکثری از مزیت هایی نظیر معرفی بهترین اقلام ایرانی و کسب اعتبار در بازارهای بین المللی بسیار حائز اهمیت می باشد.

همانطور که میدانید جهت صادرات شیره انگور باید از ارگانیک ترین و باکیفیت ترین نوع این محصول استفاده نمود، تا هم رضایت مشتری در این زمینه جلب شود و هم میزان فروش و در نتیجه سودآوری محصول بالاتر رود.

شیره انگور صادراتی ملایر از برترین برندهای تولید کننده شیره انگور در کشور محسوب می شود.

شیره انگور روسیه از انگور های بدون دانه که میزان کیفیت بالاتری داشته و از مشتری پسندی بیشتری برخوردار هستند تهیه می شود.

فروشنده شیره انگور تاکستان

فروشنده شیره انگور تاکستاناز طریق فروشنده اصلی شیره انگور تاکستان می توانید باکیفیت ترین نوع این محصول را کیفیت درجه یک و قیمت استثنایی تهیه نمایید.

عرضه شیره انگور تاکستان به روش اینترنتی از فروشنده اصلی آن یکی از بهترین راه های تهیه این محصول با کیفیت ویژه و قیمت مناسب است، که از مزیت های بیشمار زیر برخوردار است:

 • صرفه جویی در هزینه ها و زمان
 • ارسال کالا با هزینه پیک رایگان به سراسر کشور
 • تضمین اصالت کالا
 • مشاوره و خدمات پس از فروش
 • و …

ارائه شیره انگور طبیعی ذر بازار تهران

ارائه شیره انگور طبیعی ذر بازار تهرانشیره انگور طبیعی از پرطرفدارترین شیره های انگوری است که به دلیل متقاضیان زیادی که در این استان پهناور و پرجمعیت دارد به شیوه های گوناگونی در بازار ارائه می شوند.

جهت تهیه شیره انگور طبیعی در بازارهای تهران به قیمت مناسب می توانید از طریق تولید کننده اصلی این محصول و یا نمایندگی فروش آن در سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام بفرمایید.

شیره انگور سفید یکی دیگر از مرغوب ترین و پرطرفدارترین شیره های انگور در استان تهران است که جهت تهیه این محصول می توانید از طریق وارد کننده شیره انگور سفید به صورت مستقیم اقدام بفرمایید.

شیره انگور سفید یکی از محصولات تولیدی اصلی شهرستان ملایر است، که به عنوان یکی از شیرینی های مرغوب این شهر از شهرت و مجبوبیت فوق العاده ای برخوردار است.

شیره انگور سفید زمان پخت طولانی تری دارد و غضلت آن در مقایسه با شیره قهوه ای رنگ بیشتر است، از این شیره می توان به عنوان ماده ای مغذی و سرشار از ویتامین در وعده صبحانه در کنار خامه و کره استفاده نمود.

کارخانه تولید شیره انگور پاستوریزه در تبریز

کارخانه تولید شیره انگور پاستوریزه در تبریزشیره انگور پاستوریزه از مرغوب ترین و درجه یک ترین نوع انگورها تهیه شده اند، که از معتبرترین کارخانه های تولید کننده این نوع شیره که از ارزش صادراتی نیز برخوردار است، می توان به کارخانه تولید این محصول در شهر تبریز اشاره نمود.

انواع شیره انگور نیم کیلویی و فله ای پاستوریزه را می توانید از طریق کارخانه شیره انگور پاستوریزه در شهر تبریز با کیفیت درجه یک و قیمت مقرون به صرفه به صورت آنلاین در سراسر کشور تهیه نمایید.

همانطور که میدانید شیره انگور حاصل جوشاندن و غلیظ شدن انگور است که جهت تهیه آن می توان از انواع انگورهای دانه دار و بدون دانه استفاده نمود.

جهت صادرات این محصول بهتر است از نوع بدون دانه این محصول استفاده شود.

در تهیه شیره انگور باید توجه داشت که از انگورهای کاملا سالم و رسیده که میزان رطوبت کمی دارند استفاده نمود.

به طور کلی در تهیه شیره انگور می توان از ارقام مختلف این میوه استفاده نمود، ولی کیفیت و مرغوبیت و همچنین طعم و مزه انگور عسکری جهت تهیه شیره به خصوص شیره پاستوریزه مناسبتر می باشد.

نحوه قیمت گذاری شیره انگور در بازار ایران

نحوه قیمت گذاری شیره انگور در بازار ایراندر رابطه با نحوه قیمت گذاری شیره انگور در بازارهای داخلی ایران عوامل متعددی تاثیرگذار هستند که از مهمترین آنها میزان کیفیت و مرغوبیت شیره انگور تولیدی و نحوه توزیع کالا در سراسر کشور می باشد، در رابطه با سایر عوامل تاثیرگذار در خصوص قیمت محصول در ادامه به نکات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

قیمت شیره انگور ۹۸ در شهرهای مختلف کشور بر اساس میزان تولید شیره و کیفیت آن، روش توزیع و ارسال، بسته بندی و میزان تقاضای مشتریان متفاوت بوده است.

به طور کلی از اصلی ترین موارد تاثیرگذار در قیمت این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند شرکت تولید کننده محصول و میزان اعتبار آن در بازارهای بین المللی
 • ارائه محصول با ضمانت اصالت کالا
 • ارائه بسته بندی های شیک و بهداشتی
 • میزان کیفیت انگور و روش تهیه آن
 • طعم و مزه و خواص
 • مشاوره و پشتیبانی خدمات مشتریان
 • و …

از مهمترین مواردی که در میزان کیفیت شیره انگور تاثیرگذار است علاوه بر خود میوه انگور میزان حرارت دهی مناسب تا رسیدن به غلظت مورد نظر است.

شرکت بسته بندی انواع شیره انگور کیلویی

شرکت بسته بندی انواع شیره انگور کیلوییجهت تهیه و سفارش انواع شیره انگور کیلویی در بسته بندی های با وزن های مختلف به قیمت مناسب و کیفیت تضمین شده می توانید به سایت فروش شرکت مراجعه نموده و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با مشاوران و کارشناسان ما به صورت آنلاین مشاوره کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

از کجا می توان از روی مشخصات ظاهری شیره انگور به میزان کیفیت آن پی برد؟

جهت تشخیص میزان کیفیت شیره انگور به نکات زیر دقت بفرمایید:

 • رنگ شیره: شیره انگور خالص و طبیعی با توجه به رقم انگور و منطقه تولید آن در کشور از طیف رنگ قهوه ای روشن تا تیره متغیر بوده و فاقد ناخالصی و ذرات معلق و رگه های سفید می باشد.
 • طعم و مزه: شیره انگور خالص و طبیعی فاقد رگه ترشی بوده و طعم و مزه آن شباهت زیادی به طعم و مزه خود میوه انگور داشته و از آن کمی شیرین تر و لذیذتر می باشد.
 • غلضت شیره انگور: این محصول همانند عسل حالت کشداری دارد، اما غلظت کمتری نسبت به آن دارد که میزان این غلضت با توجه به منطقه تولید این شیره نیز متفاوت می باشد.

چگونگی خرید از شرکت پخش شیره انگور ارگانیک

چگونگی خرید از شرکت پخش شیره انگور ارگانیکدر رابطه با چگونگی خرید شیره انگور ارگانیک توسط شرکت پخش آن در کشور و انتخاب بهترین روش خرید می توان به روش آنلاین و مستقیم اشاره کرد، این روش در کاهش هزینه های خرید اهمیت بسزایی داشته و می توانید در هر کجای کشور که هستید محصول را با پیک رایگان تحویل بگیرید.

شیره انگور ارگانیک را از کجا می توان تهیه نمود؟

شرایط آب و هوایی منطقه پرورش انگور در پرورش انگور باکیفیت و ارگانیک تاثیر دارد، از این رو از جمله مناطق بسیار مهم تولید و پرورش چنین انگوری می توان به بیشتر مناطق غربی کشور نظیر زیر اشاره کرد:

 • کاشمر در شهر خوی
 • تاکستان در استان قزوین
 • ملایر در استان همدان

سفارش شیره انگور صادراتی در بازار جهانی

سفارش شیره انگور صادراتی در بازار جهانیایران یکی از کشورهای پیشرو در زمینه تولید و صادرات شیره انگور در خاورمیانه است که میزان سفارش بالایی را در بازارهای جهانی به خصوص کشورهای همسایه به خود اختصاص داده است، که از مهمترین آنها می توان به کشور عراق و روسیه اشاره داشت.

 شهرهای متعددی در کشور وجود دارند که در زمینه تولید شیره انگور صادراتی در کشور فعالیت دارند که از مهمترین آنها می توان به استان های غربی کشور اشاره داشت.

استان های این منطقه از کشور، بهترین موقعیت آب و هوایی را جهت کشت میوه انگور دارند، در نتیجه تولید این شیره از انگور کشت شده در این مناطق، در افزایش کیفیت نهایی محصول تولید شده از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

مرکز فروش انواع شیره انگور درجه یک ایرانی

مرکز فروش انواع شیره انگور درجه یک ایرانیاز طریق مرکز فروش انواع شیره انگور ایرانی می توانید بهترین و باکیفیت ترین نوع این محصول را قیمتی باورنکردنی تهیه نمایید.

در رابطه با خواص شیره انگور درجه یک علاوه بر اینکه نوعی ماده مغذی و سرشار از انرژی است به دلیل داشتن انواع ویتامین ها و مواد معدنی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • به دلیل داشتن آهن سرشار در درمان و پیشگیری از کم خونی بسیار مفید است.
 • در سلامت پوست و کلاژن سازی و جلوگیری از پیری زودرس بسیار موثر است.
 • به حجم دهی عضلات و تحکیم استخوان ها و مفاصل کمک بسزایی می کند.
 • در کاهش لکه بینی و خونریزی های اوایل حاملگی تاثیر مثبتی دارد.
 • مقوی معده و روده بوده و در پاکسازی و دفع کرم های انگلی معده و روده بسیار تاثیرگذار است.
 • خاصیت تسکین دهندگی اعصاب و ضد افسردگی داشته و در بهبود خلق و خو تاثیر بی نظیری دارد.
مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *