مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش عمده شیره توت و انجیر

قیمت فروش عمده شیره توت و انجیر با عالی ترین کیفیت هم اکنون در برند ما تعیین شد. ترکیب دو شیره فوق العاده مغذی و مقوی با بهترین نرخ روز در برند با سابقه ما موجود و با ثبت سفارش آن را در اسرع وقت تحویل خواهید گرفت. برند ما با کسب تجارب ویژه ای در زمینه تولید مرغوب ترین و خالص رین نوع شیره تا به امروز توانسته است یکی از عالی ترین رتبه ها را در سطح کشور به خود اختصاص دهد.

شیره توت و انجیر ترکیب دو شیره فوق العاده خوشمزه است که بلافاصله بعد از یک بار مصرف احساس تمایل خود را به مصرف دوباره حس می کنید. علل خصوص اگر برند آن متعلق به ما باشد به شما تضمین رضایت قلبی را خواهم داد. شیره های خوشمزه دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت. ما با تولید خالص ترین نوع شیره ها به شما تضمین می دهیم نه با قول های الکی. پس با اعتماد کامل با ما همراه باشید.

از دیگر محصولات برند ما

  • شیره انگور
  • شیره انجیر
  • شیره توت
  • شیره خرما
  • ترکیب دو شیره ، سه شیره ، چهار شیره و…

شیره توت و انجیر با هم شاید تا به امروز در زیر سایه اسم و خواص شیره‌ های انگور و خرما، نتوانسته باشد مصرف‌ کنندگان ایرانی زیادی را به سمت خودش جلب کند؛ شاید به این دلیل که از میوه کوچک و ساده‌ توت سفید به دست می‌ آید که در مرحله اول، میوه‌ای با شیرینی کم و خواص اندک به نظر می‌ رسد؛ غافل از این‌ که واقعیت چیز دیگری است و در پشت این ظاهر ساده، دنیایی از خواص معجزه آسا قرار گرفته است.

فیبر موجود در شیره توت و انجیر، خاصیت ملین شدن به آن می‌ بخشد و از این رو در رفع مشکلات گوارشی، کمک شایانی برای دستگاه گوارش است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *