مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز صادرات بهترین شیره انگوری در تهران

فرآورده های میوه، گوناگون است که از آن جمله می شود به شیره جات اشاره کرد. یکی از بهترین محصولات در این عرصه، دوشاب انگور می باشد، به گونه ای که شاهد صادرات بهترین شیره انگوری به کشورهای گوناگونی هستیم. از مرکز تولید آن چه در تهران و سایر شهرهای دیگر، می شود نوع مرغوب این شیرین کننده ها طبیعی را تهیه کرد. مرکز صادرات بهترین شیره انگوری در تهران

خرید شیره انگور ملایر

خرید شیره انگور ملایرملایر، یکی از شهرهای کشورمان است که به داشتن تاکستان ها ارقام مختلف انگور شهرت جهانی دارد. در این بخش از ایران، هر گونه انگوری را که خواسته باشید، به لطف آب و هوای بسیار خوب آن، برداشت می شود. از طرفی، این میوه در کنار این که خودش به شکل تازه مصرف می شود، فرآورده های گوناگونی هم دارد. 

از آن جمله می شود به کشمش و شیره اشاره نمود. در بحث حاضر ما روی دوشاب (شیره) انگوره می پردازیم. خوب است بدانید که ملایر از این حیث، شهرت زیادی دارد. 

اگر اهل خوردن شیره جات میوه و گیاهان باشید، حتماً نام شیره انگور ملایر به گوشتان خورده است؛ اما چرا این قدر این محصول نام آشنا است؟ دلایل گوناگونی دارد. اول این که ملایر مهد و قطب تولید انگور می باشد. مسئله دوم، وجود خاک سفید ویژه ای است که در فرآوری دوشاب به شدت مورد نیاز است. 

از این خاک، جهت تصفیه شیره استفاده می نمایند؛ ولی نگران نباشید، آن را دوباره از شیره به روش های خاصی که دارند در می آورند هیچ ضرری نیز ندارد. 

در هر حال، خرید شیره انگور ملایر در نوع سنتی و صنعتی امکان پذیر است. عرضه شیره انگور همدان (معروف ترین آن ملایر) به روش های گوناگونی نیز صورت می گیرد. 

فروش شیره انگور به صورت عمده

فروش شیره انگور به صورت عمدهشیره انگور را به صورت عمده نیز به فروش می رسانند. خوب است بدانید که تولید کننده شیره انگور خانگی و همین طور کارخانه ای، فرآورده خود را به صورت بسته ای و فله ای ارائه می دهد. شما می توانید، هر دو نوع و یا یکی از آن ها را به شکل کلی به دست آورید. خرید به این شیوه، مزیت های مختلفی هم دارد که خدمتتان عرض می کنم. 

برای نمونه، سفارش شیره انگور طبیعی را می توانید به این شیوه ارائه دهید. همینطور خواهید توانست که میزان درجه کیفی آن را هم تعیین نماید. مسئله دوم این می باشد که شیره انگور خوراکی ارزان را به دست آورده می توانید. علت آن هم تخفیف های خاصی است که فروشنده شیره انگور در نظر می گیرد. 

روی هم رفته، فروش شیره انگور به شیوه های مختلفی انجام می شود. شما هم می توانید در بسته های کوچک که وزن های کمی دارند محصول را به دست آورید و هم در بسته های بزرگ که شامل چندین کیلو می باشند. صادر کنندگان شیره انگور که از خریداران اصلی عمده هستند، هر دو نوع را برای ارائه به خارج، تهیه می کنند. 

در پهلوی تجار، کسبه دیگری هم هستند که خرید را به روش کلی انجام می دهند. آن ها آبمیوه فروشی ها، شیرینی پزی ها و فروشندگان جزئی می باشند. 

کارخانه شیره انگور طبیعی در تبریز

کارخانه شیره انگور طبیعی در تبریزشرکت های صنعتی که به نوع کارخانه شیره انگور طبیعی به شمار می روند، در شهرهای مختلفی از ایران فعالیت می نمایند. برای مثال می شود از تبریز نام گرفت که در این منطقه از کشور، تاکستان های گوناگونی هم وجود دارد. کارخانه، تولید بهترین شیره انگور را انجام می دهد؛ اما به چه روشی؟ با دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارد. 

حتماً برای شما هم این موضوع پیش آمده که چگونه در کارخانه جات شیره ها را تولید می کنند؟ در این جا به روش های کارخانه فرآوری این محصول اشاره می کنیم: 

 1. انگورها را شستشو می دهند و ضد عفونی می کنند. 
 2. دوباره آن ها را شستشو داده و توسط مخلوط کن های ویژه هم شان می زنند. 
 3. بعد از این مرحله، آن را از فیلتر عبور می دهند تا اگر مواد ناخالصی ای در محصول باقی مانده باشد، بیرون بکشند. 
 4. سپس مرحله تغلیظ می رسد که محصول را در دیگ بزرگی می ریزند. 
 5. پس از این کار، ماده آماده شده را توسط پرکن ها در بطری ها قرار می دهند. 
 6. آن را پاستوره می نمایند و تست می کنند. 
 7. آماده برای ارسال می شوند. 

صادرات شیره انگور طبیعی با حمل رایگان

صادرات شیره انگور طبیعی با حمل رایگانشیره انگور، یکی از فرآورده های صادراتی به شمار می رود. این محصول به دلیل خواص منحصر به فرد آن خریداران زیادی در آنسوی مرزها دارد. اگر به عنوان صادر کننده فعالیت می نمایید، می توان از این مرکز شیره انگور صادراتی، در تنوع بالایی دوشاب را تهیه کنید. در این جا شیرین کننده به اشکال گوناگونی ارائه می شود. 

فروشنده شیره انگور صادراتی، چنین محصولی را در بسته های کوچک و بزرگ عرضه می کند. از این طریق می توانید قیمت شیره انگور صادراتی ملایر را هم به دست آورید. 

در هر حال، صادرات شیره انگور طبیعی با حمل رایگان هم انجام می شود. عمدتاً کشورهای همجوار خریداران پر و پا قرص چنین کالایی هستند. خوب است بدانید که بازار شیره انگور اصل در هر جایی رونق خوبی دارد و طبعاً یکی از مشخصات تاجر خوب، اهمیت دادن به این موضوع می باشد. 

روی هم رفته، صادرات انواع شیره انگور، می تواند سودآوری بالایی داشته باشد. از یک طرف خود بازرگان بهره کافی را می برد و از سوی دیگر، ارز بیشتری وارد می گردد و به این گونه، شاهد رشد اقتصادی کلی هستیم. با همه این ها، برای این که بتوان در بازارهای جهانی موفق بود، نیاز است که به خوبی کشورهای هدف مورد بررسی قرار گیرند. 

ارزانترین قیمت شیره انگور در کشور

ارزانترین قیمت شیره انگور در کشوربرای این که بتوانید ارزانترین قیمت شیره انگور در کشور را به دست آورید، نیاز است که در گام نخست، فهرستی از نرخ ها را ترتیب دهید. به این شکل راحت و سریع به خواسته خود دست پیدا می کنید. از طرفی، بایستی توجه داشته باشید که ممکن است شیره های ارزان از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند. 

برخی با شرایط پیش آمده و محبوبیتی که این شیره دارد، نوع نه چندان مرغوب آن را که آشکار نیست از چه مواد اولیه ای تولید شده اند، وارد بازار می کنند. در کل، نمی توان این مسئله را عمومیت دارد؛ اینگونه نیست که شما نتوانید شیره خالص و خوب را با نرخ های مناسبی تهیه کنید. برخی با در نظر داشت کیفیت، آن را ارائه می دهند. 

خلاصه این که استفاده از این شیره، مزیت های زیادی دارد. این محصول همین طور بیشتر توصیه می شود تا در فصل سرما میل شود؛ دلیل آن هم طبع گرمی است که دارد. 

از طرفی، شیره هایی را که تهیه می کنید، سعی نمایید تا در جای خشک و خنک نگهداری نمایید. به این شکل، می توانید از آن به مدت طولانی تر استفاده کنید. شیره های انگور را به روش های گوناگونی نیز می توانید نوش جان کنید که در بخش های بعدی بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت. 

کارگاه تولیدی شیره انگور

کارگاه تولیدی شیره انگورشیره انگوری که توسط کارگاه تولیدی فرآوری می شود، در در نوع ارائه می گردد. حتماً شما هم شنیده اید که شیره معمولی داریم و شیره سفید یا عسلی. 

هر دوی آن ها از یک مواد اولیه (انگور) فرآوری می گردند؛ ولی باید بدانید که نوع سفید، روش تولید آن فرق می کند. به این معنی که همان شیره معمولی را هنگامی که تغلیظ انجام شد، باز هم حرارت می دهند و هم می زنند. این کار سبب می شود تا رنگ شیره متمایل به سفید شود. 

خریدار شیره انگور سفید توجه داشته باشد که این محصول، غلیظ تر است و به همین علت هم خواص آن بیشتر می باشد. این دوشاب طرفداران زیادی دارد و حتی در گذشته ها نیز اطباء بر خوردن آن تاکید داشتند. از جانبی، فروشنده شیره عسلی انگور آن را به صورت فله ای و بسته ای ارائه می دهند. 

با همه این ها، این گونه است که کارگاه تولیدی شیره انگور، انواع مختلفی از این محصول را فرآوری می نماید و در دسترس مصرف کنندگان می گذارد. 

کاربردهای شیره انگور

کاربردهای شیره انگوراز شیره انگور به روش های متفاوتی می توان استفاده کرد. این کاربرد اول آن این است که آن را می توانید جایگزین سایر شیرین کننده ها مصنوعی کنید. این گونه دیگر نگرانی ای بابت سلامتی خود نخواهید داشت؛ چون که محصولی کاملاً ارگانیک را به مصرف می رسانید. با نوش جان کردن آن روز خوب و پر انرژی را آغاز خواهید کرد. 

همینطور می شود به عنوان میان وعده استفاده کنید. از طرف دیگر، این دوشاب را می شود به روش های دیگری هم کار گرفت که عبارت می باشند از: 

 • پخت انواع کلوچه ها و شیرینی های محلی و خانگی 
 • روکش کردن انواع کیک 
 • درآمیختن با آبمیوه های گوناگون 
 • درست کردن شربت ها متفاوت 
 • و غیره کاربردهای دیگر 

خریدار بهترین شیره انگور در بازار ایران

خریدار بهترین شیره انگور در بازار ایراناز بازار ایران، خریدار بهترین شیره انگور، می تواند آن را به روش های متفاوتی به دست آورد. اما یک شیره خالص چه نوع محصولی است؟ ویژگی های خاصی دارد؟ چطور می شود نوع تقلبی را از ارگانیک تشخیص داد؟ در این جا برای این که آشکار سازی شود به چند مسئله اشاره می کنیم. 

اول این که خوب است توجه جدی ای به رنگ آن بیاندازید. شیره ها عموماً رنگی شفاف دارند و کدر نیستند. آن ها همچنین مزه شان به گونه ای است که حس می کنید، انگور را می خورید. از طرف دیگر، غلظت شان زیاد است و خیلی آبکی نمی باشند. 

مسئله، بو و عطر هم هم است. شما هنگامی که در بطری را باز می کنید، بوی تند شیره به مشام تان می خورد. این گونه است که می توانید نوع مرغوب آن را به دست آورید. 

پخش شیره انگور به صورت مستقیم در بازار

پخش شیره انگور به صورت مستقیم در بازارشیره انگور را به صورت مستقیم در بازار پخش و توزیع می کنند. این کار فرصت را به مصرف کننده می دهد تا بتواند بهترین و با کیفیت ترین محصول را به دست آورد. با این روش تهیه، به نوعی توانسته اید که محصول تضمین شده را بخرید. 

از سوی دیگر، مزیتی که این نوع از عرضه دارد، این است که آن را با نرخ های ثابتی عرضه می کنند و دیگر خبری از واسطه ها نیست که با احتکاری و یا بالا بردن قیمت، در نرخ های سرسام آوری ارائه دهند. 

روی هم رفته، پخش شیره انگور به صورت مستقیم، هم به شکل بسته ای صورت می گیرد و هم این که فله ای نیز آن را توزیع می کنند. 

تجارت شیره انگور با سودآوری بالا

تجارت شیره انگور با سودآوری بالایکی از ویژگی های بارز شیره انگور، خواص منحصر به فرد آن می باشد. این شیرینی به دلیل ارگانیک و همین طور دستچین شدن برخی از میوه ها، شیرینی مضر ندارد. جهت این که بیشتر در این زمینه معلومات به دست آورید، به چند نکته اشاره می کنیم که خواص شیره را نشان می دهد: 

 • شیره انگور سرشار از مواد آلی مختلف و همین طور ویتامین های متفاوتی است. 
 • آن را برای کسانی که از کم خونی رنج می برند، به شدت توصیه می کنند. 
 • کلسترول بد خون را از بین برده و باعث کاهش قند نیز می شود. 
 • برای داشتن قلبی سالم مصرفش توصیه می گردد. 
 • انرژی از دست رفته را سریع باز می یابید و برای ورزشکاران مفید واقع شده است. 
 • مادران باردار و شیرده، به همراه کودکان هم می توانند از آن استفاده کنند. 
 • و موارد بسیار زیاد دیگر 

ارسال انبوه شیره انگور به کشور های اروپایی

ارسال انبوه شیره انگور به کشور های اروپایییکی از اقلام صادراتی با ارزش، شیره انگور است. این محصول را همان گونه که اشاره کردیم، به شیوه های متفاوتی به کشورهای مختلفی ارسال می کنند. 

ارسال انبوه شیره انگور به کشورهای اروپایی هم صورت می گیرد. برای این که تاجر بتواند در چنین بازارهای پر رقیبی موفق عمل کند، نخستین مسئله در نظر گرفتن مرغوب بودن کالا است و سپس این که آن را بر اساس استانداردهای روز دنیا عرضه کند. این دو عامل اصلی فروش خوب می باشند که بی تردید بسیاری از بازرگانان به آن پی برده اند. 

بیشتر این شیره به کشورهایی مانند، آلمان، روسیه، ترکیه و غیره صادر می شود. 

نمایندگی شیره انگور درجه یک در پایتخت

نمایندگی شیره انگور درجه یک در پایتختدر پایتخت کشورمان، به راحتی می توانید نمایندگی شیره انگور درجه یک را پیدا کرده و از آن خرید را با تضمین کیفی فرآورده انجام دهید.

خوب است بدانید که این شیره ها از هر انگوری به دست نمی آید و بیشتر محصولات تاک هایی که آبیاری کمتری می شوند، شیره های بهتری می دهند. آنان عبارت اند از: دیوان گور، گاش، فخری، عسگری، فرنگی و گزینه ای. 

در هر حال، شما می توانید با این مجموعه که نمایندگی رسمی فروش چنین محصولاتی می باشد، تماس گرفته و نوع مرغوب را سفارش دهید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *