مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش مستقیم شیره توت و انجیر

مرکز فروش مستقیم شیره توت و انجیر با ارائه بهترین کیفیت ممکن در خدمت شماست تا بهترین محصول را برای شما ارسال کند. همان طور که می دانید میوه توت یکی از غنی ترین میوه های طبیعت است و خواصی فوق العاده حائز اهمیت برای بدن ما انسان ها دارد از این رو مصرف آن را باید جدی گرفت. روش های متفاوتی برای مصرف این میوه وجود دارد یکی از لذیذ ترین روش های مصرف توت تبدیل آن به شیره توت می باشد. توت اگرچه پرخاصیت  است اما میوه ای پر کالری محسوب می شود. یک صد گرم توت که تقریباً برابر با یک فنجان معمولی خودمان است حاوی 61 کالری انرژی می باشد.

این در حالی است که هر فنجان توت حاوی 0.9 گرم پروتئین برای جذب در بدن ما می باشد. البته باید توجه  داشت که پروتئین این میوه توت، پروتئینی گیاهی محسوب می شود.بر اساس آخرین محاسبات این حجم از میوه توت  1.1 گرم چربی را دارا است  و حاوی 16 میلی گرم کلسیم نیز می باشد. میزان کلسیم توت بسیار برای بدن ما قابل توجه است. جالب است بدانید میزان مصرف  توصیه شده‌ کلسیم 800  میلی‌ گرم  درطول شبانه  روز است..

یک صد گرم از این میوه همچنین حاوی:

  1.  0.8 میلی‌گرم آهن
  2. 280 واحد بین‌المللی ویتامین آ ،
  3. 0.02 میلی‌گرم ویتامین بی  .
  4. توت همچنین حاوی مقادیر بالایی آب،
  5. فیبر،
  6. تانن
  7. منیزیم و…

یکی دیگر از روش ای مصرف میوه توت خشک کردن آن است. جالب اسد بدانید در هر 100 گرم توت خشک شده 360 کالری انرژی نهفته است و با مصرف آن جذب بدن خواهد شد.توت سفید در مقابل توت سیاه شیرین تر است به همین دلیل شیره توت سفید ماده‌ای بسیار شیرین و لذیذ است که با روش هایی خاص از آب  کردن توت سفید به  دست می‌ آید. اغلب صاحب باغ ‌‌‌‌های میوه توت برای استفاده از خواص توت سفید و بهره گیری از آن در فصل های دیگر و افزایش ماندگاری آن در هر فصل آن را خشک کرده و به بازار عرضه می کنند.

با تشکر از حسن نیت شما.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *